ubezpieczenia leasing kredyty

razem z Wami ponad 20 lat, doświadczenie zobowiązuje

55 642 18 81, 509 415 837

ul. Związku Jaszczurczego 13C, Elbląg

O FIRMIE

Firma K&F Artur Konopka jest dynamicznie rozwijającą się firmą multiagencyjną działającą na Polskim rynku od 1997 roku. Siedziba firmy mieści się w Elblągu przy ulicy Związku Jaszczurczego 13C. Posiadamy w ofercie produkty ubezpieczeniowe, kredytowe, leasingowe oraz samochodowe.

Z myślą o Państwa komforcie i satysfakcji, stworzyliśmy wspólny program finansowo-ubezpieczeniowy dotyczący produktów i usług bankowych, bogatej oferty ubezpieczeń, sprzedaży i kupna samochodów nowych oraz używanych dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i specyficznych wymagań.

Gwarantujemy szybką, fachową i profesjonalną obsługę na terenie całego kraju dostosowaną do kompleksowych potrzeb zarówno Klienta idywidualnego jak i dużych podmiotów gospodarczych. Służymy również fachową pomocą przy kalkulacji i likwidacji szkód.

Profesjonalizm i zaufanie we współpracy z  wiodącymi firmami  finansowymi i ubezpieczeniowymi sprawił, iż firma K&F Artur Konopka posiada stosowne uprawnienia do oferowania najnowszych ofert. Wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym, finansowym i ubezpieczeniowym zobowiązuje nas do zwracania szczególnej uwagi na jakość naszych usług. Młody, dynamiczny i wysoko wykwalifikowany personel postara się spełnić oczekiwania klientów, dzięki czemu będziemy gwarancją Państwa udanych i bezpiecznych decyzji biznesowych. Nasze działania charakteryzują się wyraźnym odesłaniem do zasady swobody umów oraz możliwością negocjacji indywidualnych warunków umowy (np. klauzule indywidualne i zniżki). Wierzymy, że właśnie profesjonalizm i rzetelność w świadczeniu usług jest kluczem do długiej i owocnej współpracy. 

Dlatego też każda Państwa opinia, to dla nas szansa na udoskonalanie i dostosowanie do Państwa potrzeb. Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa uwagi i sugestie. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy lub kontaktu telefonicznego. Chętnie wysłuchamy jakie macie Państwo potrzeby, jakie oczekiwania. Wspólnie znajdziemy najkorzystniejszą ofertę. 

MISJA FIRMY

"Misją firmy K&F Artur Konopka jest zapewnienie naszym Klientom pełnej satysfakcji poprzez szybkie, efektywne dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług"

Najwyższej jakości produkty i usługi!  

  • Doradztwo ubezpieczeniowe - w partnerstwie grupy czołowych towarzystw ubezpieczeniowych proponujemy Państwu szeroki wachlarz profesjonalnych i kompleksowych ubezpieczeń komunikacyjnych pakietowych oraz na warunkach ogólnych, ubezpieczenia indywidualne, majątkowe, życiowe jak również mały i duży przemysł. Służymy również fachową pomocą przy kalkulacji i likwidacji szkód. Pomoc w pozyskaniu pojazdu zastępczego z ryzyka OC sprawcy lub ryzyka dobrowolnego assistance. Oferujemy wynajem samochodów osobowych w klasie premium
  • Doradztwo finansowe - profesjonalna, kompleksowa i szybka obsługa kredytowa (kredyty samochodowe, mieszkaniowe, hipoteczne i gotówkowe) oraz leasingowa (leasing operacyjny i finansowy). Zagwarantowane atrakcyjne oprocentowanie (PLN i dewizy), procedury uproszczone i bezpieczeństwo transakcji
  • Doradztwo inwestycyjne - efektywne pomnażanie oszczędności, korzystne i bezpieczne oszczędzanie. Fundusze inwestycyjne dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Otwarty Fundusz Papierów dłużnych (FIO), Trzeciofilarowy Zróżnicowany Fundusz Inwestycyjny Otwarty (FIO), Programy Oszczędnościowe (PO) oraz Pracownicze Programy Emerytalne (PPE)
  • Doradztwo samochodowe - kupno i sprzedaż samochodów nowych i używanych (atrakcyjne ceny i gwarantowane pochodzenie), pośrednictwo w sprzedaży oraz wycena. Oferujemy wynajem samochodów osobowych w klasie premium
Udostępnij na Google+
Projekt i realizacja © 2017 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS, studio graficzne, portale internetowe. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem.
stat4u