ubezpieczenia leasing kredyty

razem z Wami ponad 20 lat, doświadczenie zobowiązuje

55 642 18 81, 509 415 837

ul. Związku Jaszczurczego 13C, Elbląg

PORADNIK - UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE

Ubezpieczenia zdrowotne

Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu posiadacz polisy otrzymuje dostęp do całodobowej informacji medycznej, na której otrzyma poradę na temat dalszego postępowania w przypadku problemów ze zdrowiem. Ubezpieczenie zapewnia również możliwość skorzystania z szeregu konsultacji lekarskich oraz ułatwia dostęp do wykonywania badań.

 • Telefoniczna Informacja Medyczna

  Dostęp do czynnej całą dobę infolinii pozwala o każdej porze dnia i nocy skonsultować problem ze zdrowiem podczas rozmowy z doświadczonymi lekarzami, pielęgniarkami czy ratownikami medycznymi. Na podstawie przekazanych informacji eksperci doradzają, jakie działania należy podjąć w omawianej sytuacji.

  Uwaga!

  Dyżurujący konsultanci posiadają również informacje na temat godzin otwarcia aptek oraz szpitali.

 • Kto może przystąpić do ubezpieczenia?

  Z ubezpieczenia zdrowotnego może skorzystać osoba w wieku od 18 do 64 lat, która za pośrednictwem konta w Superpolisie zdecyduje się na przystąpienie do ubezpieczenia zdrowotnego oferowanego przez LUX MED. Warunkiem rozpoczęcia okresu ochrony jest uregulowanie należności za ochronę.

  Uwaga!

  Dostępne są trzy typy ubezpieczenia: indywidualny, partnerski oraz rodzinny. Oznacza to, że ochroną może być objęty wyłącznie posiadacz polisy, ale również dobrze do ubezpieczenia mogą dołączyć jego partner (np. współmałżonek) oraz dzieci.

 • Pakiet podstawowych i rozszerzonych konsultacji lekarskich

  Bardzo ważnym elementem ubezpieczenia zdrowotnego jest dostęp do szeregu konsultacji medycznych. Wybierając ubezpieczenie należy zdecydować się na pakiet podstawowych lub rozszerzonych konsultacji. W ramach posiadanej ochrony można liczyć na wizyty u lekarzy podstawowej opieki medycznej, u specjalistów, a także na konsultacyjne zabiegi ambulatoryjne.

  Uwaga!

  Pacjenci mogą uzyskać informacje na temat usług i umówić się na wizytę do wybranego specjalisty bezpośrednio przez internet (www.luxmed.pl).

  Wybierając ubezpieczenie dla siebie należy przyjrzeć się szczegółowym warunkom, na jakich zawierana jest umowa. Bardzo istotne jest m.in. sprawdzenie, do których konsultacji dostęp jest darmowy i nielimitowany, a za które należy dodatkowo zapłacić.

  Uwaga!

  Stawki za wizyty w ramach ubezpieczenia zdrowotnego są o wiele niższe, niż w przypadku prywatnych wizyt umawianych na własną rękę.

 • Pakiet badań

  Ubezpieczenie zdrowotne pozwala na przeprowadzenie szeregu badań w ramach posiadanej ochrony. Dostęp dotyczy  podstawowych lub rozszerzonych badań:

  • diagnostycznych
  • laboratoryjnych
  • rentgenowskich
  • EKG

  Uwaga!

  W ramach rozszerzonego pakietu ubezpieczeniowego można także przeprowadzić badanie USG w obniżonej cenie 20 zł. Za niektóre z powyżej wymienionych badań również pobierana jest opłata tej wysokości.

Udostępnij na Google+
Projekt i realizacja © 2017 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS, studio graficzne, portale internetowe. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem.
stat4u